LT |  EN   

APIE AMETURAS

 

Daugelis sutiksite, kad gyvename mokslo bei technologiju pažangos amžiuje - pacioje civilizacijos viršuneje. Gyvenimo tempas sparteja, todel dažnai pritruksta laiko SAU. Pagaliau suprantame, kad šiame amžiuje didžiausia verte igauna laikas bei informacija. Jei norime išpildyti savo svajones ar pasiekti užsibrežtus tikslus, bet nenorime atsisakyti kasdieniu iprociu, turime išnaudoti visas gyvenimo siulomas galimybes. Galima sakyti, kad kiekvienas esame keliautojas: keliones tampa vienintele galimybe sustabdyti laika ir pailseti nuo beprotiško gyvenimo tempo. Todel, suprasdami laiko bei informacijos verte, daugelis iš musu kelioniu organizavimo rupescius patiki profesionalams...…

 

Ameturas garantuoja geriausia kelioniu patirti kiekvienam keliaujanciam, kiekviena karta. Galite buti tikri - kelioniu kokybe bei verte visada išskirtine..

 

Taigi, palikite Savo rupescius mums. Ameturas bendradarbiauja daugiau nei su 4500 viešbuciu JAV, siulanciu geriausias salygas, atitinkancias Jusu lukescius. Musu siulomos kelioniu programos tiks ir pirma karta vykstantiems i JAV, ir šia šali jau pažistantiems keliautojams.
 
Naršydami musu tinklalapyje, turekite omenyje, kad kiekviena kelione, kuria cia rasite, yra susilaukusi išskirtiniu atsiliepimu.